En Büyük BOYKOT'a Başlıyoruz

En Büyük BOYKOT'a Başlıyoruz

Kredi kartlarımızı milli ödeme sistemi TROY'a taşıyoruz. Yapacağımız tek şey bankalarımızı aramak ve Troy ödeme sistemli banka kartı ve kredi kartı talep etmek.

Kredi kartlarımızı milli ödeme sistemi TROY'a taşıyoruz. Yapacağımız tek şey bankalarımızı aramak ve Troy ödeme sistemli banka kartı ve kredi kartı talep etmek.

Niye mi?

Yehodi sermayesinin en büyük geliri finansal ödeme sistemleridir. Bu sayede yaptığımız bütün harcamalardan paylarını alırlar. Bu ödeme yöntemleri alanında yapacağımız boykot, siyonistlere vurulacak en büyük darbedir. Başlıyoruz????

Visa Kart, 1958'de dünyanın en büyük yahudi bankası Bank of America tarafından üretilmiştir. Komisyon oranı yüzde 1,2-1,5 arasıdır. Yıllık kazancı 32 Milyar Dolardır.

Master Kart, 1966'da Amerika’da birkaç bankanın birlikte çıkardığı yahudi sermayesi ürünüdür. Komisyon oranı yüzde 1,28-1,48 arasıdır. Yıllık kazancı 24 Milyar Dolardır.

Dünyada kullanılan kredi kartı sayısı 2.8 Milyardır. Türkiye’de ise 108 Milyon kredi kartı vardır. 2022 yılında ülkemizde kredi kartı ile 1.9 Milyar Dolarlık alışveriş yapıldı.

Kredi kartı ile yaptığımız tüm alışverişlerden hem kartın sahibi olan banka, hem de kartın bağlı olduğu Visa ve Mastercard gibi ödeme sistemleri komisyon alır. Yani çektiğimiz her karttan yahudi sermayesi en az yüzde 1,2 oranında para kazanır.

Ülkemizde neredeyse herkesin kredi kartı ile alışveriş yaptığını düşünürsek bu dehşet bir sayıya tekabül ediyor. Zaten nakit para hayatımızdan çıktı sayılır. Amaç da buydu. Tamamen sisteme bağlı bir ekonomi oluşturmak. Böylece tüm parayı yönetebilecekler ve istedikleri an yaptırım uygulayabilecekler. Kölelik bu!

Bu işin tek çözümü nakit para ile alışveriş yapmak ama maalesef pratik gelmiyor artık. Piyasada nakit dönmeyince de bankalara yani küresel sermayeye muhtaç kalıyoruz.

1990'da 13 kamu ve özel Türk bankasının ortaklığı ile kurulan Bankalararası Kart Merkezi, 2015'te Troy (Türkiye Ödeme Yöntemi)’ni kullanıma sunmuştur.

Komisyonların ülkemizde kalmasını isteyenler bankalarını arayarak Troy ödeme sistemli kart isteyebilirler. Bu şekilde kredi kartımızı aynen kullanabiliriz. Hiçbir değişiklik olmuyor.

Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankası, Troy ödeme sisteminin yönetimindedir ve hissedarıdır. Mevcut kartlarımızı Troy ile değiştirelim, Visa-Masterkartları iptal edelim.

Bizler yerli ürün dahi alırken Visa-Mastercard kullanırsak yine yahudiye para kazandırmış oluruz. Yine onların değirmenine su taşırız. Boykotu yapacaksak tam yapacağız. Darbeyi yüreklerinin tam ortasına indireceğiz.

Hatırım varsa lütfen bu postu her yerde paylaşın. En büyük boykot bu kart işinde. Lütfen duyurmadık okutmadık ikna etmedik kimse bırakmayalım. Şehit olan çocukların ahı bizi bırakmaz.

Yapacağımız tek şey bankalarımızı aramak ve Troy ödeme sistemli banka kartı ve kredi kartı talep etmek. Sonrasında da visa ve mastercard olanı iptal etmek. Yıllık aidatlar, kullanım bedelleri vs direk yahud*ilere gidiyor çünkü. Kredi kartı borcumuz varsa aynen devam eder hiçbir değişiklik olmaz.

Önceki kartımızla ne yapıyorsak her şeyi aynen yapabiliyoruz. Kullanım ve imkan açısından hiçbir farkları yok sadece komisyon ülkemizde kalıyor. yahu*diye gitmiyor. Ee daha ne olsun güzel kardeşim.

Beş dakikalık bir telefon dahi edip şunu yapamayacaksak bize de yazıklar olsun!

HABERE YORUM KAT
UYARI: Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.